Firma
v Polsku

Podnikáte v Česku a uvažujete o přesunu nebo rozšíření svého byznysu do Polska. Slyšeli jste, že právní předpisy v Polsku týkající se registrace a podnikání jsou příznivější než u nás. Máte pocit, že neexistují už žádné jiné překážky, které by Vám v tomto kroku bránily.

Warido jako skupina společností mezinárodního charakteru, která spojuje specialisty v Česku, Polsku a na Slovensku, má nepochybné vědomosti a skvělou orientaci v podnikání, ať už se jedná o kterýkoliv z uvedených států.

Po důkladné analýze charakteru Vaší firmy poradíme, jestli by stálo za to přesunout Vaše podnikání i do Polska a jestli budete moct dosáhnout stanovené strategické cíle.

Je pravda, že Polsko je jednou z nejoblíbenějších destinací, kterou si čeští podnikatelé vybírají v souvislosti s fenoménem daňové emigrace. Zároveň jsou v Polsku vytvořeny skvělé podmínky z pohledu legislativy.

Je třeba si ale uvědomit, že ne každá firma má charakter a charakteristiky, které ji předurčují úspěšný rozvoj v Polsku nebo v jiném evropském státě. Proto se před podobným přijetím rozhodnutí doporučují konzultace se specialisty.

Pokud máte zájem o právní poradenství týkající se přesunu podnikání do Polska, nebo do jiného státu EU, vyplňte formulář níže a pošlete nám jej. Náš konzultant Vás bude telefonicky kontaktovat do 2 pracovních dnů.

Zamknij